Supportersrellen rond Juventus – Ajax


TURIJN –
De politie in Turijn heeft donderdag rond de Europa League-wedstrijd tussen Juventus en Ajax een onbekend aantal supporters van de Amsterdamse club aangehouden. Zij waren betrokken bij ongeregeldheden tussen de harde supporterskernen van beide clubs. foto’s volgen nog

Ook bij de Juve-aanhang werd een aantal personen opgepakt. Tijdens de rellen raakte een onbekend aantal fans lichtgewond. Supporters van Juventus en Ajax raakten voor en na de wedstrijd met elkaar slaags. Aanhangers van de thuisclub kregen hulp van bevriende fans van ADO Den Haag en Legia Warschau.

Ook na middernacht was het nog erg onrustig in het centrum van Turijn. Ajax verkocht ongeveer 1500 kaarten via de officiële kanalen aan de eigen aanhang. Veel supporters van Ajax reisden ook buiten hun club om naar Italië. Onder hen waren ook fans met een stadionverbod.

 

 

 

 

 

 

Shopping Cart