Rellen in Bangladesh na stroomuitval tijdens WK

Het uitvallen van de stroom tijdens de wedstrijd Argentinië-Nigeria op het WK heeft in Dhaka, de hoofdstad van Bangladesh, geleid tot ongeregeldheden. Een woedende menigte richtte vernielingen aan, nadat duidelijk was geworden dat de wedstrijd niet te volgen was op televisie, schrijft De Telegraaf.

Een groot aantal auto’s en bussen werd vernield door de relschoppers, aldus een woordvoerder van de politie. De elektriciteitsbedrijven in Bangladesh, één van de armste landen ter wereld, beschikken over onvoldoende capaciteit om te kunnen voldoen aan de vraag van de inwoners van het land.

De boze voetbalfans sloopten niet alleen voertuigen, maar gooiden ook de ramen in bij zeker vijf gebouwen van energiebedrijven. De ondernemingen hebben de autoriteiten gevraagd om extra veiligheidsmaatregelen.

Shopping Cart