Lokerse hooligans schoppen rel in café Tipiek

Een tiental hooligans uit Lokeren is zondagavond naar Beveren afgezakt om er rel te schoppen.

Lokerse hooligans viseerden zondag café Tipiek aan de Kasteeldreef, waar ze drie grote ruiten ingooiden en het tot een vechtpartij kwam. Reden voor de onrust is het mogelijke fusieverhaal in het Wase voetbal.

Zondagmiddag vond in de Lokerse deelgemeente Daknam dé titelmatch in vierde provinciale plaats tussen FC Daknam en Herleving Red Star Haasdonk, een deelgemeente van Beveren. Die laatste werd kampioen

Kort en klein
Onmiddellijk na de wedstrijd waren er al schermutselingen op het plein van Daknam. Een groep supporters gooide er met flesjes bier naar de politie. ’s Avonds trok een groep Lokerse hooligans naar Beveren. Om klokslag 20u stoven ze in groep op café Tipiek af, alwaar ze de boel kort en klein sloegen.

De groep uit Lokeren trok daarna richting Grote Markt, waar het tot een handgemeen kwam met een groep van Beveren. De politie kon een aantal supporters uit Lokeren oppakken. Na verhoor werden ze vrijgelaten.

Shopping Cart