ADO Den Haag verder zonder Atteveld

raymond atteveld opzij bij adoDEN HAAG (ANP) – ADO Den Haag maakt het seizoen af zonder trainer Raymond Atteveld (43). Dat heeft de eredivisieclub dinsdag laten weten. In een verklaring geeft ADO Den Haag aan dat de club de omstandigheden zo optimaal mogelijk wil maken om handhaving in de eredivisie af te dwingen.

De Hagenaars staan momenteel zestiende. Die klassering betekent aan het einde van het seizoen meedoen aan de nacompetitie. Het seizoen wordt afgemaakt onder leiding van Maurice Steijn, de trainer van het beloftenelftal.

Maandag hadden de directie, raad van commissarissen, spelers en technische staf nog crisisberaad over de positie van Atteveld. Toen besloot de club de trainer het seizoen af te laten maken. Volgens de clubleiding stonden de spelers achter die beslissing. Verschillende spelers gaven echter na het besluit signalen af dat ze er niet echt achter stonden, constateerde ADO Den Haag dinsdag. ,,De situatie voor de hoofdtrainer kan niet anders dan als onhoudbaar worden bestempeld”, aldus het persbericht van de club.

Shopping Cart